null

Pravidelné semináre, novinky v oblasti kaderníctva

null

50 ročná tradícia talianskej vlasovej kozmetiky

null

Vysoká ponuka produktov v prijateľných cenách

Spoločnosť Cosmec vznikla v roku 1964. Odvtedy nabrala množstvo skúseností a inovačných systémov na poli profesionálnych produktov pre dosiahnutie krásy a vitality vlasov. Firma Cosmec má sídlo v industriálnej zóne San Zenone al Lambro, ktoré sa nachádza 20 km od Milána. Spoločnosť sa rozkladá na rozlohe 29 000 m2. CosmecS.p.a. vyváža výrobky do viac ako 79-tich krajín sveta a má širokú marketingovú distribučnú sieť.

Súčasťou firmy je aj Akadémia účesovej tvorby BES, ktorú vedie umelecky a technicky riaditeľ Saverio Palma. Akadémia poskytuje semináre o technológii produktov, školenia strihov step by step, ale aj prípravu špeciál magazínov BES a trendových kolekcií strihov a kolorometrie. Na tieto semináre prichádzajú kaderníci z celého sveta rozširovať si svoje profesionálne zručnosti.

logo BES

B

BEAUTY

Znamená krásu, a to predovšetkým krásu vlasov, ktorá je umocnená vyspelou vlasovou kozmetikou. Tá prispieva k celkovému pocitu duševnej i fyzickej pohody.

E

EXPERIENCE

Označuje aktívnu skúsenosť, a to ako obchodných zástupcov, tak kaderníkov pracujúcich so značkou. E je taktiež exkluzívna rada vlasových prípravkov, ktoré sú ponúkané výhradne v kaderníckych salónoch.

S

SCIENCE

Označujú vedecké poznatky aplikované v starostlivosti o vlasy, predstavujú spojenie medzi profesionalitou a technológiou. S znamená tiež službu, ktorú značka BES poskytuje svojím klientom.

Výnimočná značka pre vaše vlasy

Značka BES sa radí k najkvalitnejším produktom na trhu nielen na Slovensku, ale v celom svete, čo dokazujú pozitívne recenzie, ale takisto štatistiky predajností. Stále na trh prináša nové produkty prispôsobené meniacim sa trendom v oblasti módy, zdravia a krásy. Našou prioritou v obchodnej spolupráci je maximálna spokojnosť klientov s kvalitou produktov a takisto aj so službami i servisom.

logo BES

Naše odborné školenia

Pre klientov ponúkame rôzne druhy školení. Je pre nás dôležité, aby naši klienti s nami odborne rástli a ponúkali pre svojich zákazníkov maximálny servis a vedeli ako pristupovať k rôznym problémom v starostlivosti o krásu a zdravie vlasov.

null

Kolekcia strihov a rôzne techniky farbenia

null

SilkatRepair ošetrenie s keratínom

null

Strihové školenia step by step

null

Školenia spoločenských výčesov

null

Školenia kolorometrie

null

Individuálne školenie na mieru

Vyjadrenia našich klientov

„Maximálna spokojnosť s výrobkami. Rýchle poradenstvo s technikmi. Top spolupráca s obchodným zástupcom.“

Kaderníčka Majka

„Značka s ktorou spolupracujem je len vo vybraných výnimočných salónoch. Perfektné krytie šedín.“

Kaderníčka Katka

Kolekcia Essenza 2016

Essenza (esencia) ako umelecký cieľ. Táto kolekcia sa snaží podchytiť ESENCIU v tom, čo je krásne a majestátne. V kolekcii ESSENZA, ktorá sa inšpiruje veľkým umeleckým bohatstvom Talianska, sme chceli vytvoriť niečo nové, ale zároveň sme chceli zachovať jedinečné a charakteristické korene talianskeho umenia.

BES Beauty e Science vytvorila inovatívnu kolekciu aj vo forme farieb. Kolekciu, ktorá nikdy nebude prekonaná, ale ktorá bude stále aktuálna a súčasná. Silná, rozhodná a originálna kolekcia: ESENCIA UMENIA!

Kolekcia Pixel 2015

Názov PIXEL evokuje chromatické častice, ktoré vyjadrujú vibrujúce farby s vysokou kvalitou detailov v nich obsiahnutých. Je to teda kolekcia, ktorá ponúka dobre definované farby s vysokým leskom a hĺbkou.

Techniky a formy strihov založené na princípoch geometrie vytvárajú textúru a pohyb spojených s vysokým rozlíšením farby. Farby kolekcie PIXEL Trend Collection prostredníctvom splynutia teplého a studeného výrazu vzbudzujú emócie a sofistikovanosť prenesením sa z prírodných čistých tónov k zmesi infračervených až ultrafialových tónov.

Kolekcia Planets 2016

Vlasová móda ako poznanie planét, ktoré nás obklopujú je nekonečná evolúcia. Schopnosť vlasového stylistu spočíva v prehlbovaní poznatkov v oblasti módy a v schopnosti zvýrazniť osobnosť a charakter človeka prostredníctvom farieb.

Planets trend collection bola vytvorená na zvýraznenie spojenia medzi osobnosťou a charakterom klientky prostredníctvom farieb planét. Kolekcia, ktorá prezentuje život prostredníctvom trigonometrických strihov a meteopatických farieb s maximálnym výrazom.

produkty BES

Doprajte svojim vlasom nadštandardnú starostlivosť so značkou BES.

Ísť do obchodu