null

Pravidelné vizážistické školenia a novinky v oblasti líčenia

null

Sortiment pre bežné a profesionálne líčenie a výrobky aj pre nechtové dizajnérky

null

Značka Golden Rose pôsobí na trhu už 33 rokov, z toho na Slovensku 10 rokov.

Golden Rose je značka tureckej dekoratívnej kozmetiky firmy ErkulCosmetics, ktorá je od roku 1983 so svojimi produktmi jednou z vedúcich spoločností v produkcii dekoratívnej kozmetiky vo svete. Je vyvážaná do viac ako 72 krajín sveta. Prináša inovácie do sveta dekoratívnej kozmetiky a bezprostredne zavádza novinky do praxe a denne tak zlepšuje obchodné možnosti. Produkty tejto firmy majú výbornú reputáciu u žien na celom svete. ErkulCosmetics je jedným z piatich najväčších producentov lakov na nechty na svete.

Kontrola kvality je vykonávaná tímom odborníkov a prostredníctvom moderných prístrojov v ich vlastných testovacích laboratóriách v súlade s medzinárodnými štandardami. Produkty sú tiež testované v akreditovaných európskych laboratóriách, aby zodpovedali štandardom a podmienkam európskych odberateľov.

Naše odborné školenia

null

– robíme jednodňové vizážistické školenia pre kozmetičky, vizážistky, kaderníčky ale taktiež pre koncových klientov
– školenia sú zamerané na prácu s našou kozmetikou, ukážky svadobného a večerného líčenia
– termíny sa určujú po dohode s klientmi
– cena školenia je aktuálne 35 €
– po absolvovaní školenia klientka dostáva certifikát

Výnimočná značka pre vašu vizáž

Kozmetika je určená pre mladú, dynamickú ženu, ktorá chce byť každý deň upravená a štýlová. Neustále prichádza s aktuálnymi trendami v líčení. Kozmetika GOLDEN ROSE predstavuje kompletný sortiment výrobkov pre bežné aj profesionálne líčenie: make-upy, podkladové bázy, rozjasňovače, púdre, teracotty, široké spektrum očných tieňov, maskár na oči a očných liniek metalických či gélových, kontúrovacie ceruzky na oči aj pery a bohatú škálu rúžov matných alebo hydratačných, leskov a lakov na nechty vhodné aj pre nechtové dizajnérky. V ponuke má aj profesionálne štetce na líčenie, umelé mihalnice, trsy, odličovacie prípravky.

logo Golden Rose

Vyjadrenia našich klientov

„S firmou PRO BEAUTY s.r.o. spolupracujeme už 10 rokov. Je naším hlavným dodávateľom celého radu dekoratívnej kozmetiky výrobkov Golden Rose tureckej produkcie, ktoré spĺňajú najvyššie kritériá, ktoré má dnešná žena 21. storočia.
Po celý čas našej spolupráce sa tešíme na vždy profesionálny kolektív PRO BEAUTY, vždy ochotný poradiť, pomôcť a vyriešiť nevyriešiteľné.“

Anna Franická

„Top výber, Top kvalita, Top cena, nemám čo dodať.“

Zuzana Mičietová
produkty Golden Rose

Vyberte si produkty určené pre bežné aj profesionálne ličenie.

Ísť do obchodu